BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Koronavirusas nesustabdė susidomėjimo paskaitomis apie lošimus

Data

2020 09 29

Įvertinimas
0
VDU VU Olegas1 II.jpg

Praėjusią savaitę Lošimų priežiūros tarnybos psichologas Olegas Mackevič dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir Vilniaus universiteto medicinos fakulteto organizuotuose renginiuose, kurių metu skaitė paskaitas universitetų bendruomenėms – studentams ir dėstytojams.

Dėl susidariusios situacijos dėl „COVID-19“, VDU paskaitos vyko nuotoliniu būdu.

Pasak O. Mackevič, „labai svarbu, kad paskutiniu metu sulaukiame didelio aukštojo mokslo institucijų susidomėjimo probleminio lošimo tema. Ypatingai džiugu, kai tokį susitikimą organizuoja psichikos sveikatos specialistus rengiančios institucijos.

Iš savo studijų prisimename, kad priklausomybės ligų kursas nėra pakankamai platus, suprantame, kad lošimų priklausomybės tema paskaitų praktiškai nebūna, dėl to susidaro savotiškas informacinis vakuumas šia tema. Manau, kad būsimiems specialistams ši paskaita padės susidaryti aiškesnį vaizdą dėl probleminio lošimo situacijos Lietuvoje, padės išsklaidyti galimai susiformavusius mitus šiuo klausimu. Kadangi labiausiai vertinu gyvą santykį su auditorija, nuotolinės paskaitos man irgi buvo savotišku iššūkiu. Gyvai galiu iš karto reaguoti į auditorijos nuotaiką, koreguoti savo kalbos tempą ar labiau gilintis į tas paskaitos vietas, kurios auditorijai sukelia didesnį susidomėjimą. Itin svarbu yra greitai reaguoti į užduotą klausimą –  „čia ir dabar“ .

Džiaugiuosi, kad paskaitose dalyvavę esami ir būsimi psichologai atrodė aktyvūs, buvo užduodama klausimų, dalinamasi sava patirtimi ir siūlymais. Dėkoju VDU IR VU bendruomenėms už suteiktą galimybę pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi. Kviečiu ir kitas mokslo institucijas būti žingeidžiomis ir kreiptis į Lošimų priežiūros tarnybą, jei turi ketinimų savo bendruomenėse organizuoti panašias paskaitas".