Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Konsultacija dėl naujai įsigaliosiančių reikalavimų azartinių lošimų reklamai

Data

2019 09 10

Įvertinimas
0
Reklamos paveiksl..JPG

Atsižvelgiant į tai, kad 2019 m. lapkričio 1 d. įsigaliojus Azartinių lošimų įstatymo pakeitimams bus leidžiama skelbti tik azartinius lošimus organizuojančių bendrovių pavadinimus, prekės ženklus ir organizuojamų lošimų rūšis, taip pat nurodyti bet kokią papildomą rašytinę, vaizdinę ar garsinę informaciją bus draudžiama, Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) parengė konsultaciją dėl azartinių lošimų reklamos skelbimo.

Konsultacija skirta suteikti informacijos reklaminės veiklos subjektams ir visuomenei, pateikiant išaiškinimą, kas yra leidžiama azartinių lošimų reklama ir ką reikia žinoti prieš skelbiant azartinių lošimų reklamą išorinės reklamos pateikimo priemonėmis.

Prašome susipažinti su Priežiūros tarnybos Konsultacija dėl azartinių lošimų reklamos skelbimo nuo 2019 m. lapkričio 1 d.

Priežiūros tarnyba kviečia visais iškilusiais klausimais kreiptis į mūsų specialistus, kurie suteiks kvalifikuotą konsultaciją ir padės suprasti naujus reikalavimus.

Specialistai konsultuoja telefonu Nr. (8 5) 233 6246 ir el. paštu info@lpt.lt.