Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Elektroninės paslaugos – efektyvesniam paslaugų teikimui

Data

2019 07 24

Įvertinimas
0
klaviat.jpg

Primename, kad Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos dalį savo administracinių paslaugų teikia elektroniniu būdu ir kviečia azartinius lošimus ir didžiąsias loterijas organizuojančias bendroves aktyviai naudotis jomis.

Efektyviam bendradarbiavimui tarp viešojo sektoriaus institucijų ir verslo būtina, kad viešojo sektoriaus institucijos būtų lanksčios, atviros, o institucijų teikiamos paslaugos būtų lengvai pasiekiamos ir atitiktų paslaugų gavėjų poreikius. 

Informacinių ir ryšių technologijų panaudojimas viešojo sektoriaus veikloje, teikiant administracines paslaugas elektroniniu būdu, prisideda prie institucijų teikiamų paslaugų efektyvumo, viešojo sektoriaus sąnaudų mažinimo, kuria prielaidas skaidresnei sektoriaus veiklai.

Be to, tokiu būdu prisidedama prie administracinės naštos verslui mažinimo, o teikiamoms paslaugoms reikia mažiau išteklių, paslaugos teikiamos operatyviau, dėl ko bendrai gerėja jų kokybė.

Kviečiame susipažinti su mūsų teikiamomis elektroninėmis paslaugomis.