BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Dėl klientų aptarnavimo karantino laikotarpiu

Data

2020 11 09

Įvertinimas
0
corona5.jpeg

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl Covid-19 pandemijos Lietuvoje, siekiant užtikrinti koronaviruso infekcijos plitimo prevenciją ir mūsų klientų saugumą, karantino laikotarpiu asmenys Lošimų priežiūros tarnyboje aptarnaujami tik nuotoliniu būdu.

Visais Jums aktualiais klausimais rašykite elektroniniu paštu info@lpt.lt arba skambinkite darbuotojams. Darbuotojų kontaktinius duomenis rasite čia.  

Prašymai neleisti lošti ir dalyvauti nuotoliniuose lošimuose (toliau - Prašymas) priimami elektroniniu būdu per „Elektroninių valdžios vartų“ sistemą.

Asmenims, neturintiems galimybės prisijungti elektroniniu būdu, Prašymus galima pateikti Lošimų priežiūros tarnyboje tik pagal privalomą išankstinę registraciją.

Užsiregistruoti dėl Prašymo pateikimo Lošimų priežiūros tarnybos patalpose arba nuotolinės psichologų konsultacijos galite elektroniniu paštu pagalba@lpt.lt arba telefonų numeriais:
8 (5) 233 6241, 8 609 66676.

Paskirtu laiku atvykę asmenys privalo laikytis LR Sveikatos apsaugos ministro nustatytų saugos reikalavimų.  Be to, į Lošimų priežiūros tarnybos patalpas įleidžiami tik tie asmenys, kuriems Lošimų priežiūros tarnybos priimamajame pamatavus kūno temperatūrą, ji būtų nustatyta ne aukštesnė kaip 37,2 laipsniai.

Dėmesio - asmenys, atvykę be išankstinės registracijos ar neturintys asmeninės apsaugos priemonių NEBUS APTARNAUJAMI.