Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Būsimiesiems psichologams apie lošimus

Data

2019 10 07

Įvertinimas
0
20191002 VDU AL paskaita II.jpg

Š. m. spalio 2 d. Lošimų priežiūros tarnybos specialistai Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos psichologijos studentams skaitė paskaitą apie azartinius lošimus. Studentai supažindinti su azartinių lošimų reglamentavimo principais Lietuvoje, kalbėta apie problematiką, priklausomybės išsivystymo riziką, pagalbos būdus lošėjams ir jų šeimos nariams.

Š. m. spalio 9 d. Lošimų priežiūros tarnybos specialistai šios akademijos studentams ves seminarą apie savižudybes, kurių metu išskirtinis dėmesys bus skirtas priklausomybės nuo azartinių lošimų ir savižudybės santykio temai.

Šiomis paskaitomis siekiama šviesti akademinį jaunimą bei supažindinti būsimuosius psichologus su azartinių lošimų problematikos specifika, kadangi šiandieną probleminiams lošimams neskiriama deramo dėmesio, lošimų priklausomybės suvokimas nėra pakankamas, vis dar trūksta būtent probleminių lošimų specifiką išmanančių specialistų. Tokio pobūdžio paskaitos, organizuojamos Lošimų priežiūros tarnybos iniciatyva, yra viena iš probleminių lošimų prevencijos priemonių.

Daugiau apie pagalbą lošėjams ir lošėjų artimiesiems – mūsų svetainėje.