BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pranešimai apie korupciją

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Lošimų priežiūros tarnyba), siekdama užtikrinti savo vykdomos veiklos skaidrumą bei surinkti informaciją apie galimai neteisėtus ar korupcinius veiksmus,  ragina pranešti, jei tik turite duomenų ar pagrįstų įtarimų apie Lošimų priežiūros tarnybos darbuotojo padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas ar kitas korupcijos apraiškas ir kreiptis į Lošimų priežiūros tarnybą:

1) raštu (Lošimų priežiūros tarnyba, Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius);

2) į už korupcijos prevenciją įstaigoje atsakingą asmenį telefonu (8 5)  233 6246;

3) elektroniniu paštu skirmante.paukstiene@lpt.lt;

4) atvykus į instituciją (tiesiogiai į už korupcijos prevenciją įstaigoje atsakingą asmenį Lošimų priežiūros tarnyboje, Ukmergės  g. 222, Vilnius).

Kreipiantis raštu, ant voko būtina nurodyti už korupcijos prevenciją atsakingam asmeniui.

Pranešime prašome nurodyti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas padariusius ar darančius asmenis, vietą, laiką, asmenis, galinčius patvirtinti nurodytas aplinkybes, ir kitus, Jūsų nuomone, reikšmingus duomenis.

Lošimų priežiūros tarnyba užtikrina asmenų, pateikusių informaciją, asmens duomenų konfidencialumą.

Pranešimus apie korupcijos apraiškas, pasiūlymus dėl korupcijos prevencijos priemonių tobulinimo ar kitą susijusią informaciją taip pat galite pateikti žodžiu ir raštu Lošimų priežiūros tarnybos bendruoju telefonu Nr. (8 5) 233 6246, elektroniniu paštu info@lpt.lt arba paštu Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-04-11