BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Korupcijos prevencija

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Lošimų priežiūros tarnyba), siekdama užtikrinti korupcijos prevenciją įstaigoje, vykdo nuolatinį rizikos valdymą bei stebėseną, atlikdama Lošimų priežiūros tarnybos veiklos sričių analizę ir vertinimą, teisės aktų projektų antikorupcinį vertinimą, organizuodama Lošimų priežiūros tarnybos valstybės tarnautojų ir darbuotojų ugdymą ir švietimą antikorupcijos srityje.

Šių priemonių visuma realiai mažina korupcijos prielaidas dėl Lošimų priežiūros tarnybos vykdomų funkcijų, atliekamų procedūrų, dokumentų rengimo tvarkos, valstybės tarnautojų ir darbuotojų veiksmų, teisių ir pareigų, priimamų sprendimų ir jų kontrolės mechanizmų.

Lošimų priežiūros tarnyba antikorupcinėje veikloje laikosi pozicijos ugdyti nepakantumą korupcijos apraiškoms, skatina, kad valstybės tarnautojai ir darbuotojai atliktų jiems pavestas funkcijas ir priimtų sprendimus, laikydamiesi teisės aktų reikalavimų, etikos ir moralės normų, vadovaudamiesi objektyvumo, nešališkumo, atsakomybės, konfidencialumo ir profesionalumo principais, teiktų informaciją ir pasiūlymus dėl interesų konfliktų, korupcijos prevencijos ar kitų priemonių rengimo ir įgyvendinimo.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-09-14