Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2020-04-16 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pasitarimas

Data

2020-04-16

Pradžios laikas

13:00

1. Dėl atlikto UAB „Top Sport“ neplaninio specialiojo patikrinimo pagal 2019 m. gruodžio 4 d. pavedimą patikrinti Nr. PT-57.

Konstatuoti, kad atlikus UAB "Top Sport" neplaninį specialųjį patikrinimą, bendrovė ALĮ 10 straipsnio 21 dalies nuostatų nepažeidė.

2.   Dėl „Bally Gaming Inc.“ gaminamų lošimo įrenginių tipo patvirtinimo ir jo įregistravimo Lietuvos lošimo įrenginių registre.

Patvirtinti  „Bally Gaming Inc.“ gaminamų lošimo įrenginių tipą ir įregistruoti Lietuvos lošimo įrenginių registre.

3.    Dėl UAB „Top Sport“ prašymo patvirtinti lošimo įrenginių tipą.

Konstatuoti, kad UAB „Top Sport“ prašomas patvirtinti lošimo įrenginių tipas neatitinka ALĮ 16 straipsnio 4 dalies reikalavimų, todėl atsisakyti tvirtinti prašomą patvirtinti lošimo įrenginių tipą.

4.   Dėl Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos veiklos organizavimo klausimų aptarimo.

Papildomas klausimas:

Patvirtinti  UAB „Baltic Bet“ nuotolinio lošimo organizavimo reglamento papildymus.