Naudinga informacija ir statistika

Nepralošk gyvenimo

 

Prašymas neleisti lošti

 

Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos leidiniai:

 

 

Kiti pagalbos būdai

Asmuo, manantis, kad jis tapo priklausomu nuo azartinių lošimų (liguistas potraukis lošti azartinius lošimus yra viena iš ligų, įtrauktų į tarptautinį ligų sąrašą), turi kreiptis profesionalios konsultacijos ir specialistų pagalbos. Mūsų žiniomis didžiųjų Lietuvos miestų (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio) priklausomybės ligų centrai konsultuoja patologinius lošėjus, veikia Anoniminių lošėjų grupės. Priklausomiems nuo azartinių lošimų žmonėms Anoniminių lošėjų grupės pagalbą suteikia nemokamai (daugiau informacijos apie Anoniminių lošėjų grupes tinklapyje www.anoniminiailosejai.lt  .

Priklausomybės ligų centrai

Anoniminių lošėjų grupės

Daugiau informacijos apie priklausomybes azartiniams lošimams, pagalbos būdus bei specialistų kontaktus galima rasti svetainėje http://www.nebenoriu-losti.lt .

Savanoriškas patekimo į lošimo organizavimo vietas apribojimas – istorija ir faktai

 

MŪSŲ SOCIALINIAI PARTNERIAI LOŠIMŲ PRIKLAUSOMYBĖS PREVENCIJOS SRITYJE

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Lošimų priežiūros tarnyba) nuoširdžiai dėkoja Lietuvoje veikiančioms radijo stotims -mūsų socialiniams partneriams – už geranorišką bendradarbiavimą, socialiai atsakingą požiūrį į visuomenei skaudžią lošimų priklausomybės temą bei už aktyvų dalyvavimą Lošimų priežiūros tarnybos iniciatyvoje, neatlygintinai transliuojant Lošimų priežiūros tarnybos sukurtą socialinę reklamą – garso klipą „Prašymas neleisti lošti“. Ši reklama skirta įspėti visuomenę apie galimus nekontroliuojamo lošimo pavojus ir apie galimybę apsiriboti nuo azartinių lošimų, pateikiant prašymą neleisti lošti Apribojusių savo galimybę lošti asmenų registrui.

Mūsų socialinių partnerių aktyvumas šioje iniciatyvoje yra reikšmingas indėlis, šviečiant visuomenę apie lošimų priklausomybės grėsmes, skatinant atsakingą požiūrį į azartinius lošimus ir skleidžiant informaciją apie pagalbos būdus asmenims, turintiems problemų dėl azartinių lošimų.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad Lietuvoje veikiantys transliuotojai yra aktyvūs, socialiai atsakingi ir pilietiški!

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-03-01