Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Vilniaus Universiteto studentai klausėsi paskaitos apie lošimų priklausomybę

Data

2018 10 31

Įvertinimas
0
Kauliukas-01.png

Š. m. spalio 30 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos specialistai Vilniaus Universiteto studentams organizavo mokymus lošimų priklausomybės ir prevencijos tema. Studentams papasakota apie nekontroliuojamų lošimų grėsmes, kas yra probleminis lošimas, jie supažindinti su priklausomybės vystymosi eiga, rizikos ženklais ir faktoriais, pagalbos priklausomybės atveju būdais.

Priežiūros tarnybos specialistai ne tik skaito paskaitas lošimų priklausomybės ir prevencijos tema švietimo įstaigose, kitose institucijose ar organizacijose, tačiau taip pat teikia nemokamas konsultacijas asmenims, turintiems problemų dėl azartinių lošimų, ar jų artimiesiems, telefonu arba atvykus į Priežiūros tarnybą. Išsamesnė informacija čia.