Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Rekomendacijos lažybas organizuojančioms bendrovėms dėl galimų manipuliacijų sporte

Data

2018 12 21

Įvertinimas
0
laptop-hands .jpg

Lošimų priežiūros tarnyboje prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) patvirtintos Rekomendacijos lažybas organizuojančioms bendrovėms dėl veiksmų, pastebėjus galimą manipuliavimą aukšto meistriškumo sporto varžybomis (toliau – Rekomendacijos), kurios įsigalios nuo 2019 m. sausio 1 d.

Rekomendacijos skirtos lažybas organizuojančioms bendrovėms (toliau – bendrovės), siekiant užtikrinti sąžiningą, skaidrų lošimų veiklos vykdymą ir lošėjų teisių bei jų teisėtų interesų apsaugą bei nustato esmines rekomenduojamas veiklos gaires, pastebėjus galimą manipuliavimą.

Priežiūros tarnyba, atsižvelgdama į iš bendrovių gautą informaciją dėl pastebėto manipuliavimo, taip pat į iš kitų šaltinių gautą informaciją, įvertinusi esamas aktualijas ir galimus manipuliavimo sprendimus, teikia individualias konsultacijas bei organizuoja keitimąsi informacija tarp visų šalių, suinteresuotų šios problemos sprendimu.

Su Rekomendacijomis galima susipažinti čia.