Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Priežiūros tarnybos atstovas dalyvavo Baltijos šalių lošimų konferencijoje

Data

2019 05 10

Įvertinimas
0
2019-05-09-BalticMare-Ruta2.jpg

Š. m. gegužės 9 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) atstovė - Kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Rūta Giedrienė - dalyvavo Baltijos šalių lošimų konferencijoje „Mare Balticum Gaming Summit“, kurios metu vykusių diskusijų metu konferencijos dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Danijos ir Vokietijos apžvelgė naujienas azartinių lošimų srityje, teisinio reguliavimo ypatumus.

Diskusija, kurioje R. Giedrienė dalyvavo kartu su Lietuvos Respublikos finansų ministerijos atstove, buvo skirta Lietuvos lošimų rinkos pristatymui bei aktualiausio teisinio reglamentavimo aptarimui. Srities ekspertai dalinosi patirtimi ir informacija apie situaciją bei tendencijas rinkoje.