Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lošimų priežiūros tarnybos atstovas skaitė paskaitą Respublikinio priklausomybės ligų centro Vilniaus filiale

Data

2019 04 08

Įvertinimas
0
Kauliukas-01.png

 Š. m. balandžio 5 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Lošimų priežiūros tarnyba) atstovas skaitė paskaitą Respublikinio priklausomybės ligų centro (toliau – RPLC), Vilniaus filialo, stacionarinės psichologinės socialinės reabilitacijos programos „Minesota“ pacientams. „Minesotos“ programa skirta priklausomybei nuo alkoholio ir kitų psichiką veikiančių  medžiagų bei azartinių lošimų gydyti.

Paskaitos metu buvo apžvelgta priklausomybės nuo azartinių lošimų vystymosi eiga, rizikos faktoriai, turintys įtakos priklausomybės atsiradimui, ženklai, signalizuojantys besivystantį liguistą potraukį lošti. Lošimų priežiūros tarnybos psichologas pasidalino savo darbo su asmenimis, besikreipiančiais pagalbos dėl savo nekontroliuojamo lošimo, patirtimi, apžvelgė pagrindines problemas, kurios bendros didžiajai daliai priklausomybę turinčių asmenų, papasakojo apie galimybę Lošimų priežiūros tarnyboje gauti pirminę konsultaciją dėl probleminio lošimo tiek patiems lošėjams, tiek jų artimiesiems, kuriems Lošimų priežiūros tarnyboje organizuojami Lošėjų artimųjų paramos grupės susitikimai.

 Ši paskaita organizuota kaip geros bendradarbiavimo praktikos tarp Lošimų priežiūros tarnybos ir  RPLC tąsa.

Lošimų priežiūros tarnyboje teikiama nemokama specialistų pagalba - psichologų konsultacijos – asmenims, turintiems problemų dėl azartinių lošimų, ar jų artimiesiems, kurių metu besikreipiantys asmenys telefonu arba atvykus gauna pirminę konsultaciją, taip pat gali būti nukreipti dėl tolimesnės pagalbos pas psichinės sveikatos specialistus.

Daugiau informacijos apie pagalbą lošėjams Priežiūros tarnybos interneto svetainėje ir Nebenoriu lošti projekto svetainėje.