Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lošimų priežiūros tarnyboje lankėsi kolegos iš Latvijos

Data

2019 05 10

Įvertinimas
1
LPT logo.jpg

Š. m. gegužės 9 d. Lošimų priežiūros tarnyboje prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos lankėsi Latvijos loterijų ir lošimų inspekcijos atstovai.

Susitikimo metu pristatytos ir aptartos azartinių lošimų ir loterijų reglamentavimo naujienos ir aktualijos tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje. Specialistai dalinosi patirtimi azartinių lošimų kontrolės, pinigų plovimo prevencijos srityje, diskutavo lošimo įrenginių techninių reikalavimų klausimais, aptarė tolimesnio bendradarbiavimo perspektyvas.

Susitikimas organizuotas 2014 m. gegužės mėnesį pasirašyto trišalio bendradarbiavimo susitarimo su Latvijos loterijų ir lošimų inspekcijos bei Estijos muitų ir mokesčių tarnyba pagrindu. Tokio pobūdžio susitikimai, kurių metu specialistai keičiasi informacija ir dalinasi patirtimi azartinių lošimų reglamentavimo, priežiūros klausimais, organizuojami nuolat.