Lošimų priežiūros tarnyba bendradarbiaus su GLMS

Data

2018 05 31

Įvertinimas
0
partneryste.png

2018 m. gegužės 28 d. Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) ir tarptautine sporto lažybų monitoringo organizacija Global Lottery Monitoring System (toliau – GLMS) pasirašė bendradarbiavimo susitarimą dėl keitimosi informacija apie įtartinus susitarimus lažybose.

Partneriai dalinsis informacija bei plės bendradarbiavimo ribas ir kitose srityse, įskaitant edukacines ir prevencines iniciatyvas, kovojant su manipuliacijomis sporte.

Pasak Priežiūros tarnybos direktoriaus Virginijaus Daukšio, „Siekiant užkirsti kelią šiam negatyviam reiškiniui, abi įstaigas vienija tie patys tikslai ir vertybės. Bendradarbiavimas su pasauliniu mastu veikiančia GLMS, dalinimasis informacija su šia organizacija yra ypatingai svarbūs, prisidedant prie lažybų ir sporto skaidrumo Lietuvoje  užtikrinimo, todėl tikimės produktyvios partnerystės“.

GLMS prezidentas Ludovico Calvi taip pat teigė: “Džiaugiamės, kad dar viena priežiūros institucija tapo mūsų partneriais. Kartu mes toliau globaliai spręsime manipuliacijų sporte problemas.“