Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Konsultuoti Erasmus+ projekto „Integrisport“ koordinatoriai

Data

2019 05 07

Įvertinimas
0
analize.jpg

Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) specialistai konsultavo projekto Erasmus+ projekto „Integrisport“ koordinatorius, kurie kartu su Kūno kultūros ir sporto departamento atstovais ir Švietimo, mokslo ir sporto viceministre Kornelija Tiesnesyte š. m. balandžio 25 d. lankėsi Priežiūros tarnyboje.

Tai naujas Europos Sąjungos projektas, skirtas kovoti su manipuliacija ir sukčiavimu sporto varžybose, kuriuo siekiama paskatinti manipuliavimo sporto varžybomis nusikaltimų tyrimo ir baudžiamojo persekiojimo efektyvumą, didinti informuotumą visais manipuliavimo sporto varžybomis aspektais Kipre, Lietuvoje, Nyderlanduose, Portugalijoje, Slovakijoje, Suomijoje ir Vengrijoje. Projekto partneris Lietuvoje yra Kūno kultūros ir sporto departamentas.

Susitikimo su Priežiūros specialistais metu pristatyti Lietuvos azartinių lošimų sektoriaus reguliavimo principai, aptarta lažybų sektoriaus specifika, grėsmės lažinantis dėl sporto rezultatų, Priežiūros tarnybos vaidmuo, vykdant lošimų priežiūrą manipuliavimo sporto rezultatais prevenciją Lietuvoje, problematika bei poreikiai, siekiant efektyvesnių rezultatų manipuliavimo sporto rezultatais prevencijos srityje.